Zoveel koekjes

Zoveel vragen!

Back

Zijn Lotus producten geschikt voor veganisten ?

Veganisten eten geen eieren noch honing, drinken geen melk. Lotus producten die eieren, honing of melk bevatten zijn niet geschikt voor veganisten (zie ingrediëntenlijst). Alle andere Lotus producten zoals Speculoos en speculoospasta zijn wel geschikt voor veganisten.


Toch niet helemaal wat je zocht?

Neem contact op